O nas

Spółka Home Center Poland z siedzibą przy ul. ul. Szeligowskiej 29 w Szeligach, 05-850 Ożarów Mazowiecki, została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez XIV Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w lipcu 2006 r. pod nr KRS 0000260496.
Jej spółką założycielską w Polsce jest Euro Vinyl Sp. z. o. o., realizujący inwestycje na rynku nieruchomości, poprzez nabywanie działek inwestycyjnych oraz ich zabudowę.

Spółka Euro Vinyl posiada tereny inwestycyjne oraz nieruchomości pod wynajem w znakomicie zlokalizowanym oraz prężnie rozwijającym się obszarze przemysłowym, przy wjeździe na autostradę A2 (węzeł Konotopa, 15 km od centrum Warszawy).

W 2012 r. Euro Vinyl Sp. z o.o. zbudował halę biurowo-magazynową o pow. 5000m2 przy ul. Sławęcińskiej 8 w Macierzyszy.

Obecnie, w bliskim sąsiedztwie wykonanej inwestycji trwają prace przy realizacji kolejnej, o porównywalnej powierzchni i strukturze.

W 2017 r., na działce o pow. 24000m2 przy ul. Szeligowskiej w Szeligach, Zarząd Spółki planuje rozpocząć inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną około 500 metrów od planowanej stacji metra Chrzanów. Inwestycja ta jest obecnie na etapie projektu oraz uzgodnień.

Euro Vinyl Sp. z o.o. należy do Grupy Albagino, która na terenie Izraela wykonała już wiele podobnych projektów

Spółka Euro Vinyl specjalizuje się także w handlu hurtowym materiałami dla przemysłu meblarskiego na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej.

Zgromadzone doświadczenie oraz odpowiednio wysoki kapitał stworzyły warunki do założenia spółki celowej do budowy domów mieszkalnych – Home Center Poland Sp. z o.o. .W pierwszej kolejności została kupiona działka gruntu w dobrej lokalizacji z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne. Do powstania koncepcji urbanistycznej i architektonicznej została zaangażowana znana Pracownia architektoniczna z bogatym doświadczeniem „Żera 2 Architekci” (www.zera2architekci.pl).

 I tak możemy przedstawić Państwu do sprzedaży Projekt Mokotów Arbuzowa  , który plasuje się w segmencie mieszkań popularnych, dobrej jakości, wysokiej klasie architektonicznej i rozwiązań układu mieszkań. Ważnym atutem tej inwestycji jest własny grunt, co gwarantuje nabywcom na zawsze niskie coroczne opłaty podatkowe.

KONTAKT: 
22 290 57 57  e-mail:sprzedaz@homecenterpoland.pl